seisuga 30.12.2015

TALLINN  -  RUILA TEE            
256 Tallinn -Turba 8:30 Estonia 5 9:07 Ruila tee 37 min E-L
726 Tallinn - Haapsalu 9:30 bussijaam 10:08 Ruila tee 38 min E-P
256 Tallinn -Turba 9:30 Estonia 5 10:09 Ruila tee 39 min E-R
727 Tallinn -Haapsalu 10:30 bussijaam 11:08 Ruila tee 38 min E-P
256 Tallinn -Turba 10:45 Estonia 5 11:24 Ruila tee 39 min E-L
727 Tallinn -Haapsalu 13:30 bussijaam 14:08 Ruila tee 38 min E-P
256 Tallinn -Turba (13.45 L) 13:35 Estonia 5 14:24 Ruila tee 39 min E-R
256 Tallinn -Turba 14:45 Estonia 5 15:24 Ruila tee 39 min E-R
256 Tallinn - Turba 15:55 Estonia 5 16:34 Ruila tee 39 min E-L
256 Tallinn -Turba 17:10 Estonia 5 17:49 Ruila tee 39 min E-R
119 Tallinn - Lehetu 17:45 Viru 18:35 Ruila tee 50 min E-P
256 Tallinn -Turba 18:20 Estonia 5 18:59 Ruila tee 39 min E-R
726 Tallinn -Haapsalu 18:30 bussijaam 19:08 Ruila tee 38 min E-P
713 Tallinn -Haapsalu 21:00 bussijaam 21:41 Ruila tee 41 min E-P
TALLINN  -  RUILA KOOL            
238 Tallinn -Haiba 7:55 Estonia 5 8:43 Ruila 48 min E-R
238 Tallinn -Haiba 09:05 Estonia 5 09:53 Ruila 48 min L-P
238 Tallinn -Haiba 10:05 Estonia 5 10:53 Ruila 48 min E-R
238 Tallinn -Haiba 15:20 Estonia 5 16:08 Ruila 48 min E-R
238 Tallinn -Haiba 17:50 Estonia 5 18:38 Ruila 48 min L-P
238 Tallinn -Haiba 17:50 Estonia 5 18:38 Ruila 48 min E-R








RUILA KOOL  -  TALLINN            
238 Haiba -Tallinn 7:00 Ruila 7:52 Estonia 52 min E-R
238 Haiba -Tallinn 8:11 Ruila 9:01 Estonia 50 min L-P
238 Haiba -Tallinn 9:11 Ruila 10:00 Estonia 50 min E-R
238 Haiba -Tallinn 14:10 Ruila 15:01 Estonia 51 min E-R
238 Haiba -Tallinn 16:35 Ruila 17:27 Estonia 51 min E-R
238 Haiba -Tallinn 16:35 Ruila 17:27 Estonia 52 min L-P








RUILA TEE  -  TALLINN            
119 Lehetu -Tallinn 6:52 Ruila tee 7:39 Viru 45 min E-R
726 Haapsalu -Tallinn 7:37 Ruila tee 8:15 Tall. bussijaam 38 min E-P
119 Lehetu -Tallinn 8:02 Ruila tee 8:52 Viru 48 min L,P
256 Turba -Tallinn 8:14 Ruila tee 8:55 Estonia 36 min E-R
713 Haapsalu -Tallinn 8:32 Ruila tee 9:15 Tall. bussijaam 42 min E-R
256 Turba -Tallinn 9:49 Ruila tee 10:25 Estonia 36 min E-L
256 Turba -Tallinn 10:49 Ruila tee 11:25 Estonia 36 min E-R
256 Turba -Tallinn 12:19 Ruila tee 12:55 Estonia 36 min E-L
726 Haapsalu -Tallinn 13:07 Ruila tee 13:45 Tall. bussijaam 38 min E-P
727 Haapsalu- Tallinn 14:07 Ruila tee 14:45 Tall. bussijaam 38 min E-P
256 Turba -Tallinn 15:04 Ruila tee 15:40 Estonia 36 min E-L
256 Turba -Tallinn 16:19 Ruila tee 16:55 Estonia 36 min E-R
713 Haapsalu -Tallinn 16:47 Ruila tee 17:35 Tall. bussijaam 47 min E-P
256 Turba -Tallinn 17:19 Ruila tee 17:55 Estonia 36 min E-L
727 Haapsalu -Tallinn 18:37 Ruila tee 19:15 Tall. bussijaam 38 min E-P
256 Turba -Tallinn 19:34 Ruila tee 20:11 Estonia 36 min E-R